Náš tím

Gillian Patmore

Gillian Patmore

Profilová fotka: Gillian Patmore

Skúsená projektová manažérka pozadím aj z vývoja aplikácií – Gillian je schopná preklenúť medzeru medzi projektovými sponzormi, ktorí navrhujú projekt, a vývojármi, ktorí tento projekt dodávajú.

Táto schopnosť približovať dva tradične rozdielne skupiny jej umožňuje dosiahnutie nielen toho, že to čo klient požaduje bude aj vykonané, ale zároveň aby aj práca vývojárov prebiehala podľa plánov na vyriešenie problému klienta.

Ako senior vývojárka Gillian strávila sedem rokov prácou na rôznych systémoch ako manažment bývania, Microsoft SharePoint a správa obsahu. Má skúsenosti s návrhom architektúry systémov, odhadom časových nárokov a vedením tímu – Gillian bola zodpovedná za dodanie vysoko kvalitných projektov pre nadnárodných klientov.

Ako projektová manažérka Gillian postupne získavala nové znalosti a skúsenosti – najprv si získala formálnu kvalifikáciu certifikátom PRINCE2, roky strávila manažovaním projektov pre veľké organizácie vrátane Národného prístavu Anglicka, alebo pre najväčšieho európskeho sieťového dodávateľa. Medzi jej ďalšie aktivity patrí vytváranie IT stratégií, zefektívnenie biznis procesov, manažment účtov a projektov, vedenie seminárov a školení pre klientov a vykonávanie všetkých styčných činností klientov.

Gillian poskytuje špecializovaný projektový manažment na našich projektoch, zabezpečuje priebežnú informovanosť našich klientov a koná ako ich zástupca v rámci Enhanced Coding a tým dáva našim klientom pocit istoty, že ich projekty sú profesionálne riadené.

Naše top zručnosti

Project Management

100% 100% kompletné

Strategy

80% 80% kompletné

Requirements Gathering

70% 70% kompletné

Business Analysis

100% 100% kompletné

Training

70% 70% kompletné

Account Management

90% 90% kompletné

Certifikácie

 • PRINCE2 Foundation
  PRINCE2 Foundation
 • Microsoft 70-528
  Microsoft .NET Framework 2.0 (Web-based Client Development)
 • Microsoft 70-630
  Konfigurácia služby Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft 70-631
  Konfigurácia služby Windows SharePoint Services 3.0
 • Bsc (Hons) degree - Computing Science