Prípadové štúdie

WordPress stránka na rezervácie

Zdieľajte túto stránku

Použité technológie

WordPress

100% 100% kompletné

GoodLayers Themes

90% 90% kompletné

PHP

70% 70% kompletné

CSS

70% 70% kompletné

WordPress stránka na rezervácie

Náš klient

Bespoked Holidays ponúka dovolenky v krásnom prostredí, ktoré sú ušité na mieru. Ich láska k cyklistike, prírode, Mallorke a Stredomoriu sú len zlomkom toho, prečo je Bespoked taký úspešný od svojho založenia v roku 2014.

Tím v Bespoked holidays tvrdo pracuje na vytvorení destinácie, kde ich hostia majú možnosť niekam uniknúť, objavovať nepoznané a dobiť sa energiou. Ponúkajú cyklistické a zároveň aj pokojnejšie dovolenky – vždy urobia niečo naviac aby zaistili, aby ich hostia naplno objavili ostrov, jeho tajomstvá a okúsili jeho ponúkané zážitky.

Opis problému

Naše riešenie

Spolupracovali sme s expertmi na optimalizáciu (CRO) Raindrop Digital, sme presunuli všetok existujúci obsah do nového systému.

Nová stránka má lepšie rozloženie obsahu, lepšie štýly a profesionálny rezervačný systém ubytovania. Enhanced Coding nainštalovalo a nakonfigurovalo témy, pluginy a poskytovateľov platieb, aby všetko fungovalo - a vylepšili stránky pomocou vlastných nápadov, aby sa lepšie prispôsobili podnikaniu klienta.

Táto webová stránka sa nachádza na adrese www.bespokedholidays.com, a ak máte chuť na dovolenku na bicykli alebo relaxačný pobyt na Mallorce, odporúčame vám, aby ste sa s nimi spojili.

Technológie

Webová stránka Bespoked Holidays je stránka WordPress, ktorá používa štýl Travel Tour a množstvo vlastných úprav PHP a CSS.

Referencie

Enhanced Coding kompletne zmenili našu stránku – nielen, že si dali čas na to, aby zistili čo od našej novej webstránky potrebujeme a chceme, ale zabezpečily aj to, že reflektuje štýl a pocit, ktorý sme od nej očakávali. Zároveň nám pomohli pochopiť, ako by mala stránka pracovať aby čo najlepšie spĺňala očakávania našich potenciálnych zákazníkov a ponúkla im funkcionalitu, ktorú potrebujú na interakciu so stránkou a rezerváciu ich dovolenky.

Enhanced Coding riadilo celý priebeh projektu. Čo je dôležité, že boli štedrý so zdielaním svojich odborných znalostí a to nám umožnilo rozvíjať naše myslenie. Pomohli nám zistiť, čo je možné a užitočné a zároveň vysvetlili, prečo by niektoré naše nápady nepomohli zlepšiť projekt. Enhanced Coding poskytlo užitočné školenia a dodávky softvéru, aby sme boli priebežne informovaný o pokroku vývoja projektu. Čo je ešte dôležitejšie, cítili sme istotu pri dodávaní obsahu na stránku. Táto podpora bola neoceniteľná, vidíme to ako začiatok dlhodobého profesionálneho vzťahu s nimi a nie ako koniec projektu. Internet sa bude naďalej vyvíjať a my máme plnú dôveru v to, že nás budú informovať a stáť pri našom boku počas budúceho vývoja.

Sme veľmi spokojní s tým ako naša nova stránka vyzerá a funguje a teší nás, že akú mieru nasadenia a trpezlivosti nám Enhanced Coding preukázal počas vývoja projektu.

Nevieme ich dostatočne dobre odporučiť – sú prístupný, dobre informovaný a vysoko profesionálny. Sme mimoriadne štastný, že sme ich streli a že sme mali možnosť požiadať ich, aby nám navrhli našu novú webstránku.

David de Jéhan - Vlastník